پنالتی گوگل چیست

گوگل پنالتی یا همان پنالتی گوگل چیست ؟ بررسی کامل

پنالتی گوگل یا همان جریمه شدن توسط گوگل چیست ؟

جریمه گوگل به این معنی است که سایت شما دیگر در نتایج جستجو لیست نشده است یا اینکه رتبه شما برای کلمات کلیدی مورد نظر شما به طرز چشمگیری کاهش یافته است. وقتی سایت شما توسط گوگل جریمه می شود ، مخاطبان هدف شما نمی توانند شما را پیدا کنند. و هنگامی که برای مخاطبان هدف خود نامرئی هستید ، میزان بازدید و در نهایت درآمد شما کاهش می یابد.

پنالتی گوگل چیست

پنالتی گوگل چیست

ممکن است پنالتی گوگل برای هر وب سایتی اتفاق بیافتد اما :

چرا یک وب سایت پنالتی می شود ؟

وظیفه Google ارائه مناسب ترین نتایج جستجو است. از نظر گوگل ، هر وب سایتی که بخواهد نتایج جستجو را دستکاری کند به محصول گوگل آسیب می رساند. گوگل اگر نتایج غیر مفیدی را ارائه دهد یا تجربه منفی به کاربران خود بدهد دیگر گوگل نخواهد بود .

هر وب مستری که سعی کند نتایج گوگل را با فعالیت هایی ضد قوانین گوگل دستکاری کند جریمه و پنالتی خواهد شد

جریمه گوگل نتیجه الگوریتمی بسیار تکامل یافته و دائماً در حال تغییر است که گوگل از آن برای خزیدن و بازرسی وب سایت ها استفاده می کند.

جریمه گوگل نتیجه الگوریتمی بسیار تکامل یافته و دائماً در حال تغییر است که گوگل از آن برای خزیدن و بازرسی وب سایت ها استفاده می کند.

چه کاری انجام دهیم تا پنالتی نشویم ؟

پنالتی گوگل چیست

پنالتی گوگل چیست

برای اطمینان از اینکه سایت شما جریمه Google دریافت نمی کند ، اطمینان حاصل کنید که سایت شما دارای موارد زیر نیست: نرم افزارهای جاسوسی ،

تبلیغات تبلیغاتی یا ویروس ها

پیوندها یا متن های پنهان

Cloaking (نمایش نسخه دیگری از یک صفحه وب برای ربات های موتور جستجو)ت

غییر مسیرهای فریبنده (وقتی بازدید کننده ای بدون کلیک کردن روی هر چیزی به طور خودکار به صفحه دیگری منتقل می شود)

صفحات بارگذاری شده با کلمات کلیدی بی ربط

به کار بردن تعداد زیادی از یک کلمه کلیدی در متن

قدار قابل توجهی از محتوای تکراری.

چند نوع پنالتی گوگل داریم ؟

حذف پنالتی گوگل همیشه آسان نیست. دانستن اینکه دو نوع پنالتی وجود دارد مهم است: دستی و الگوریتمی. پنالتی های دستی توسط یک کارمند Google اعمال می شود. این موارد اغلب زمانی داده می شوند که وب سایت شما خلاف شرایط خدمات Google انجام داده باشد. این ممکن است شامل  ویروس ، پنهان کردن ، ریدایرکت مجدد یا خرید بک لینک باشد. وقتی جریمه دستی دریافت می کنید ، باید قبل از اینکه کسی دوباره بتواند شما را پیدا کند ، از Google درخواست تجدید نظر در وب سایت خود را مجدداً وارد کنید – یعنی آن را دوباره در نتایج موتور جستجو قرار دهید. از طرف دیگر ، یک جریمه الگوریتمی به طور خودکار و بدون دخالت دستی Google اتفاق می افتد. اینها اغلب نتیجه یک تغییر الگوریتم است که برای رتبه بندی وب سایتهای دارای ارزش بالاتر از وب سایتهایی با محتوای ضعیف یا مرتبط تر طراحی شده است.

ممنون از اینکه با محتوا پنالتی گوگل چیست با سئو اینجاست همراه بودید

 

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *